Bursa Web Site Yaptırmak için Tanışma

Web Site Yaptırmak

Web Site Yaptırmak

Bize Sitemizdeki İletişim formu veya İletişim telefonlarımızdan  Ulaşıldıktan Sonra Web Site Yaptırmak İçin talebinizi aldıktan sonra Sizin İş yerinize Geliyoruz..
Sizinle tanışır ,Yaptırmak İhtiyacınıza göre ve istediğiniz web tasarımı belirliyerek Sizin tarzınızı ve projeniz ile ilgili tüm detayları dikkatlice Konuşup gerekli notlarımızı alırız.
Firmanızı, Ürünlerinizi veya hizmetleriniz, hedeflerinizi ve sektörünüz hakkındaki bilgileri web site tasarımınıza nasıl yansıtacağımız konuşur ve size teklifimizi iletiriz.

Görüşmemize istinaden istenilen site tasarımı ve yazılımı özelliklerini , bir liste haline getirir, hizmetlerimiz karşılığında alacağınız hizmetleri belirtir ve iş teslimi süresini Belirleriz. Öncelikle Ön ödeme almadan Sizi maddi Olarak Riske Sokmadan, Ödeme İşlemini İş bitiminde siteniz Teslim ederken Talep Etmekteyiz.

Web Site İhtiyaçlarını Planlama

Web Siteniz hayata geçiriliyor..
Sizin İle Anlaşmaya varıldıktan sonra ; firmanızı en iyi ve etkin anlatacak Web Site tasarımı ve Web Sitenizde Kullanılacak yazılım alt yapısını planlayıp ve hazırlıkları yaparak Hızlıca işe başlarız. Bu işlemler sırasında ürünleriniz, hizmetleriniz, rakipleriniz ve ziyaretçi kitleniz hakkında gözlemler de bulunuruz.

Web Site Tasarım ve Onay

Bursa web site tasarım hizmetleri olarak ;Memnuniyetiniz Bizim İçin İlk ve En Planda tutulmaktadır. Web Sitenizi test alanından görecek ve fikirlerinizi bize aktara bileceksiniz.Sizin Görüşlerinizi dinler, memnuniyet yada memnun olmadığınız noktaları not alır, gerekirse Düzenlemeler yapar ve sizden tekrar onay alırız…

Web Site Tasarım Teslimi ve Test Artık Yayına Hazırız

Web Site Tasarımınız için gereken teknik ayarlarını da yapıp  Web Site tasarımıznızı yayına açarız.

Hizmet bedelinin tarafımıza aktarılması itibari ile sitenizin tüm kontrollerini size devreder ve sonrada işler yolunda mı ? diye sitenizi sıkça ziyaret eder, test ederiz.Zaman İçinde Bir Sorun ile karşılaşırsak Sizin Haberiniz bile Olmadan  Web Siteniz Üzerinde Düzenlemeleri yaparız.

Web Site Yaptırmak

Web Site Yaptırmak

Web Site Teknik Destek

Sorununuzu derhal çözmek için gerekli tüm çabayı sarf eder, ve sorunlarınızı ortadan kaldırırız.
Sadece bize telefon yada e-posta ile ulaşmanız yeterlidir.
7/24 ,Hafta sonları ve bayramlarda bile bize kolayca ulaşabilirsiniz.