Herşey Dahil Kurumsal Web Sitesi Cazip Fiyatlarla

Her Şirketin İhtiyacı olan ,Kurumsal Web Sitesi İçin ; Binlerce lira ödemeden sizinde çok şık işletmenizi Tanıtamınızı Yababileceğiniz Bir Kurumsal Web Sitesi Sahibi Olabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Üstelik 365 Günlük Destek ile birlkte
Web Setenizi Yaptırırken Herşey Dahildir.
Sitenin Tasarlanıp Yapılması
Web Alanı ( Hosting)
Ücretsiz 365 gün destek
Google – Yandex Arama Motorlarına Kayıt
Sitenize Eklenecek yararlı araçlar
Msn Canlı Destek
Facebook -Twiter-Beğen Tavsiye Et ..
Harita (İşletmenizin Yerini Gösteren Harita)
İletişim formu -Haberler-Hava durumu-Doviz kurları gibi
İsteğe bağlı tamamı ücretsiz Eklentiler ilave edilecektir.

Kurumsal web siteleri Firmaların, Derneklerin, Büyük şirketlerin ; internet üzerindeki Kendilerini, yaptıkları işleri, verdikleri hizmetleri gösteren ve aynı zamanda herkese açık yayınlanan vitrinleri Gibidir.
Firmaların, Derneklerin, Büyük şirketlerin ürün ya da hizmetlerinin tanıtımını yapmak için profesyonel web site tasarım hizmeti veren bir ekip ileanlaşarak internette yayınlanması için web site tasarımı yaptırmalıdırlar. Web Site tasarımı içerisinde Logo tasarımı Firmaların, Derneklerin, Büyük şirketlerin en iyi şekilde yansıtması gerekmektedir. Firmaların, Derneklerin, şirketlerin sahip olduğu logo Uygun olan her alanda en iyi şekilde yansıtmalıdır.

kurumsal web sitesi tasarımları sade, kullanışlı, herkes tarafından anlaşılır ve çok rahat kullanımı olmalıdır.

Ana sayfa Web site tasarımınız da sitenizin giriş Sayfası olarak Belirlenmektedir. Sade ve karışık olmadan  kısaca Firmanızı anlatmalı, kısaca Hizmet ,duyuru veya kampanya bilgileri de ana sayfada yer alabilir .

Menüler Kolayca olmalı ki,Sitenizin ziyaretçileri aradıkları konuları kolayca bulabilmesi için tasarlanmalı.

Ziyaretçiler için Size ait iletişim bilgileri ve iletişim formu olmalı ki Size Ulaşabilsinler.

Kurumsal web sitesilerinin kullanımı kolay  yönetim paneli olmalıdır. Site Sahibininİnternetin olduğun Her yerden;  İstediği her an  ve istediğiniz yer den içerik ekleme Düzenleme güncelleme yapabilmesi gereklidir.

Sınırsız İçerik ekleme İmkanı olmalıdır. Gereklilik Durumunda hem trafik hem web alanları için Geliştirilebilir bir yapı gereklidir.

Firma, Dernek veya Kurumların Kendi kurumsal kimlikleri, kurumsal renkleri, yazı stilleri, logo, misyonu, vizyonu, faaliyetleri, hizmetleri, ürünleri gibi konularda uyum içerisinde tasarlanmalı ve kurumsal web site tasarımı uygulanmalıdır.

Önemli konudalardan Bir tanesi de  kurumsal web site tasarımınızın seo Çalışmaları ve reklam kullanımlarıdır.